Ekipe

Najuspješnija ekipa

1993. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1994. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1995. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1996. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1997. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1998. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
1999. – Ženski stolnoteniski klub «Pula» Pula
2000. – Ženski odbojkaški klub «Istarska banka» Pula
2001. – Atletski klub «Istra» Pula – štafeta 4 x 100 m
2002. – Ženski rukometni klub «Arena» Pula
2003. – Ženski odbojkaški klub «Pula – Nova banka» Pula
2004. – Ženski rukometni klub «Arena» Pula
2005. – Ženski odbojkaški klub «OTP banka» Pula
2006. – Kuglački klub «Istra» Poreč
2007. – Kuglački klub «Istra» Poreč
2008. – Ženski odbojkaški klub “OTP banka” Pula
2009. – Ženski rukometni klub “Arena” Pula
2010. – Ženski rukometni klub “Arena” Pula
2011. – Ženski kuglački klub “Istra” Poreč
2012. – Ženski kuglački klub “Istra” Poreč
2013. – Odbojkaški klub “Poreč” Poreč
2014. – Ženski kuglački klub “Istra” Poreč
2015. – Odbojkaški klub “Poreč” Poreč
2016. – Ženski kuglački klub “Istra” Poreč
2017. – Ženski boćaraski klub “Labin” Labin
2018. – Ženski kuglački klub “Istra” Poreč
2019. – Ženski boćaraski klub “Labin” Labin

Najuspješnija momčad

1993. – Rukometni klub «Istraturist» Umag
1994. – Sportsko ribolovno društvo «Banjole» Banjole – podvodni ribolov
1995. – Biciklistički klub «Kamen» Pazin
1996. – Biciklistički klub «Kamen» Pazin
1997. – Boksački klub «Pula» Pula
1998. – Boćarski klub «Istra» Poreč
1999. – Boćarski klub «Istra» Poreč
2000. – Boćarski klub «Istra» Poreč
2001. – Biciklistički klub «Kamen – Creamcaffe» Pazin
2002. – Boćarski klub «Istra» Poreč
2003. – Boćarski klub «Istra» Poreč
2004. – Nogometni klub «Pula 1856» Pula
2005. – Rukometni klub «Poreč» Poreč
2006. – Rukometni klub «Poreč» Poreč
2007. – Rukometni klub «Poreč» Poreč
2008. – Biciklistički klub “Loborika” Loborika
2009. – Boćarski klub “TRIO” Buzet
2010. – Boćarski klub “TRIO” Buzet
2011. – Boćarski klub “TRIO” Buzet
2012. – Odbojkaški klub “Rovinj” Rovinj
2013. – Judo klub “Istarski borac” Pula
2014. – Boćarski klub “Istra” Poreč
2015. – Judo klub “Istarski borac” Pula
2016. – Judo klub “Istarski borac” Pula
2017. – Judo klub “Istarski borac” Pula
2018. – Judo klub “Istarski borac” Pula
2019. – Boćarski klub “Istra” Poreč

Najuspješnija ekipa u mlađim uzrastima

2007. – Juniorke odbojkaškog kluba «OTP banka» Pula
2008. – Juniorke veslačkog kluba “Istra” Pula (dvojac bez kormilara)
2009. – Juniorke odbojkaškog kluba “OTP banka” Pula
2010. – Kadetkinje odbojkaškog kluba “Poreč” Poreč
2011. – Kadetkinje stolnoteniskog kluba “Pula” Pula
2012. – Juniorke odbojkaškog kluba “Poreč” Poreč
2013. – Kadetkinje atletskog kluba “Istra” Pula
2014. – Kadetkinje odbojkaškog kluba “Melia Hotels” Umag
2015. – Mlađe juniorke atletskog kluba “Istra” Pula (štafeta 4 x 100 m)
2016. – Juniorke atletskog kluba “Istra” Pula (štafeta 4 x 100 i 4 x 400 m)
2017. – Kadetkinje atletskog kluba “Istra” Pula (državne prvakinje u krosu)
2018. – Juniorke veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac)
2019. – Kadetkinje veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac na pariće)

Najuspješnija momčad u mlađim uzrastima

2008. – Juniori biciklističkog kluba “Puris – Kamen” Pazin
2009. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (osmerac)
2010. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac bez kormilara)
2011. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (Ivan Piton i Patrik Prnjak)
2012. – Kadeti judo kluba “Istarski borac” Pula
2013. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac s kormilarom)
2014. – Kadeti judo kluba “Istarski borac” Pula
2015. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (dvojac bez kormilara)
2016. – Kadeti judo kluba “Istarski borac” Pula
2017. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac s kormilarom)
2018. – Juniori veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac s kormilarom)
2019. – Kadeti veslačkog kluba “Istra” Pula (četverac na pariće)